Hakkımızda

Yokyokddeme.com

Yokyokdeme, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Nisa Gayrimenkül Danışmanlık ve Yatırım Borsası ortaklığında Ocak 2017’de kuruldu.

Yokyokdeme, Nisa Gayrimenkül Danışmanlık ve Yatırım Borsası teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Nisa Gayrimenkül Danışmanlık ve Yatırım Borsası Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir. 

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Nisa Gayrimenkül Danışmanlık ve Yatırım Borsası e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan B2B, B2C, platformu online alışverişin yeni adresi “yokyokdeme.com”u açtı.

yokyokdeme.com; tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden binlerce ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran alt yapısı ile misafirlerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. yokyokdeme.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemekte olup 2018 yılı yatırım planını bu doğrultulda büyüterek geliştirme aşamasında yaırımlarına devam edecektir. 

Siz de alışverişin yeni adresine katılabilir, binlerce ürün ve marka mağazalarımızın olduğu yokyokdeme..com’da, avantajlarla dolu bir alışveriş keyfi çıkartabilirsiniz. 

Yok Yok Deme Yönetim Kurulu 
Keyifli Alışverişler Diler.